Mystická kočka-hulič

jménem Ubique

[ubique]

Mám kočičku-sestřičku jménem UBIQUE. Je to moc zvláštní kočka, která projevuje silnou příchylnost k huličům. Když přijde návštěva a začnou kolovat jointy, Ubique si vyskočí na místo, kde dávám sušit listy a začnou se odtamtud ozývat zvuky jaké obvykle slýcháme z králíkárny. Pak se připojí k návštěvě a po chvíli vypadá stejně zhulená jako zbytek osazenstva. Také je třeba před ní bedlivě hlídat odložené palice - s oblibou je totiž krade a schroustá. Její vina se však prozradí, když začne bláznivě pobíhat po bytě, provokovat a přímo vyzývat k hraní. Nakonec se stočí do klubíčka a na pár hodin "odpadne".

ubiquejanew.jpg (54163 bytes)Ubique má prostě ráda kytičky, s oblibou medituje pod lampami vedle kytek a něžně jim zaštipuje konečky listů.

Její oblíbenou zábavou je návštěvníkům "skenovat porty" - jak to označil můj oblíbený adoptivní synovec Ganjamill. Někteří dokonce tvrdí, že s ní navazují duchovní spojení. No, nevím, ale faktem je, že když u mne byla na návštěvě indiánská rodina (skupina Blackfire), tak starý šaman Jones v Ubique našel nesmírné zalíbení, neustále si s ní povídal a dokonce jí i bubnoval a zpíval! Tak si říkám, kým asi Ubique byla v minulých převtěleních....

Ubique má svoji vlastní webovou stránku s fotogalerií.

Ubique již také vystoupila v televizi - můžete se na ni podívat hned na začátku reportáže o samoléčbě mého astmatu konopím: