Playlist k videozáznamu soudního jednání z 12.03.2010 - Bushka Bryndová konečně zproštěná viny

PŘEČTĚTE SI BLOG O MÉM STÍHÁNÍ ZA PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ

První česká prodejna semen léčivého konopí

První česká prodejna semen léčivého konopí

Rady o pěstování konopí pro seniory

Free Grower Forum pro seniory

OSVĚDČENÍ O PRÁCI

Bushky Bryndové na Evropské komisi

Potvrzuji tímto, že jsem osobně poznal paní Bushku Bryndovou, narozenou XX.XX.1956

V rámci mého působení v Bruselu, Belgii, při zakládání a provozování občanského Fóra Brusel a během mé činnosti v orgánech Evropských společenství, dnes Evropské unie, zejména v průběhu mé pracovní stáže při Evropské komisi jsem s paní Bushkou Bryndovou udržoval velmi častý a někdy neustálý osobní kontakt.

Od roku 1982 jsem žil mimo Českou republiku (ČSSR) v emigraci. Od roku 1988 jsem studoval na Vrije Universiteit Brusel, v Bruselu, Belgii. V roce 1990 jsem v Bruselu spoluzaložil Občanské Fórum Brusel. Od 14.3. 1991 jsem byl akreditován Evropskou komisí jako novinář při Evropských společenstvích.

Od 1.4. do 31.7. roku 1992 jsem absolvoval pracovní stáž na Generálním ředitelství Evropské komise DG I – „Vnější vztahy – EXTERNAL RELATIONS“ ve speciálním programu TACIS - Task Force Technical Assistance to the Commonwealth of Independent States  (cfr. Program PHARE pro ČR) v informačním oddělení. Na Evropské komisi jsem pak dále ještě rok pracoval na své diplomové práci pod vedením komisaře Evropské komise Karla Van Mierta v rámci postgraduálního studia na VUB.

Bushka Bryndová působila taktéž v Task Force TACIS v oddělení DOPRAVA a TELEKOMUNIKACE, jako „expert“ (typ smlouvy na dobu určitou, běžně 2 roky s možností prodloužení) přidělený řediteli oddělení, v tomto případě u pana Gunnara Wieganda.

Bushka Bryndová byla velmi kompetentním a spolehlivým čelným členem týmu. Často vyjížděla na mise do zemí bývalého Sovětského svazu (Společenství nezávislých států) a jednala s místními politiky a státními úředníky nejvyšší úrovně (např. V .V. Putin).

Bushka Bryndová byla vyhlášená obrovskou erudicí, elánem a výbornými lidskými vlastnostmi, díky kterým dosahovala ve vyjednávání technické pomoci Evropské unie bývalému Sovětskému svazu velkého uznání a špičkových výsledků. Proto byla v kolektivu sestávajícího se z odborníků a administrátorů finančních fondů určených pro transformaci ekonomiky a infrastruktury ve střední a východní Evropě velmi uznávána a respektována. Tým, kterého jsme byli součástí, sestával ze specialistů ze všech zemí z někdejší evropské 12 a z profesionálů a akademiků z řad původní sovětské emigrace a ruské evropské diaspory (z rodin Nabokov, Tolstoj nebo Obolenskij).

Nikdy nebyla nikterak a za žádných okolností zpochybněna integrita paní Bushky Bryndové. Její soukromé angažmá a zásluhy při podpoře ranného porevolučního vývoje Československé federativní republiky jsou nezanedbatelné. Bushka Bryndová spoluzakládala Občanské Fórum Brusel, které sjednocovalo Čechoslováky žijící v oblasti Beneluxu a fungovalo jako průsečík sociálních, politických a kulturních kontaktů mezi ČR a Belgií. Konkrétně se paní Bryndová v tomto smyslu nezištně zasloužila o sbírku knih pro české knihovny v objemu 20 tun, které byly skutečně věnovány a převezeny do ČR. Tak jako o dodávku 2 fotokopírek do hlavní kanceláře Občanského Fóra v Praze, k rukám pana Bratinky, a o nesčetně mnoho dalších kladných věcí kolem vzniku nové demokracie v naší zemi.

Paní Bryndová je mravně vyvinutá, morálně vyspělá, eticky bohatá, výborně jazykově vybavená, vzdělaná, kultivovaná a spolehlivá osoba, která vždy respektuje druhé a má vytříbený cit pro spravedlnost, čest, upřímnost, solidaritu a soucit. Je to velmi hodnotný člověk a přínos pro občanskou společnost, náš národ, naše společenství Evropanů a lidí vůbec.

Mohu se za Bushku Bryndovou kdykoliv zaručit a jsem přesvědčen, že její jednání není a nemůže být společensky závažné, neprospěšné či nebezpečné, neboť se zde setkáváme s odpovědnou, zralou, dospělou, uvědomělou a bdělou osobou. Vzornou občankou a dobrým příkladem pro nás všechny.

Dne 6.7.2008 v Praze.

Daniel Solis
Odborník na mezinárodní vztahy
Životopis

 

NOVÉ STRÁNKY

 

 

 

At his feet foakleys her http://www.cagesoccer.co.uk/ little Michael Kors Väskor white satin celine veske norge salgs online slippers http://www.webmechanik.com/ lay Michael Kors Väskor Sverige half hidden cheap oakley sunglasses in the http://www.zfxsteel.com/ long http://www.pautasso-ristoranti.com/ white fur of Michael Kors Väskor the fake oakley sunglasses rug. occhiali da sole ray ban He occhiali da sole ray ban vista felt foakleys.com giddy and Longchamp Väska weak, billiga ray ban and jack wills outlet clearance that cappelli new era nba hard foakleys.com pain Ralph Lauren Sverige Online in foakleys sunglasses his chest foakleys left fitflops outlet him foakleys no peace. Longchamp Väska Sverige Online He http://www.kleenezeforyou.co.uk/ rose gafas de sol oakley baratas and went jack wills outlet into sac longchamp pas cher the mulberry tasker udsalg bedroom. Her ball dress Köpa Michael Kors Väskor lay where foakleys she celine veske norge had celine thrown it. celine veske norge salgs He flung himself on http://www.northamericantruck.com/ the http://www.vitamininternet.com/ bed and gafas oakley baratas buried foakleys his fake oakley sunglasses uk face http://www.manifestoxfare.it/ in the Beats By Dre Sverige Online rustling silk. A foakleys sunglasses faint odor foakleys for sale of mulberry mens violets pervaded it. He foakleys thought oakley sunglasses cheap of the longchamp pas cher bouquet Köpa Michael Kors Väskor that Mulberry Alexa tasker had cheap oakley sunglasses uk been cheap oakley sunglasses placed foakleys sunglasses for sale for her mulberry outlet at replica oakley sunglasses uk the cappelli new era mlb dinner. billiga michael kors Then foakleys for sale the Billiga Michael Kors flowers Mulberry tasker reminded him fake oakleys of Beats By Dre Sverige last Ralph Lauren Sverige summer. He foakley sunglasses for sale lived replica oakley sunglasses over again Outlet Ralph Lauren Sverige their gay life - Michael Kors Stockholm their ray ban kopior excursions http://www.clitflickers.com/ to fake oakleys sunglasses Meudon, Sceaux, Versailles with its celine veske warm oakleys sunglasses fake meadows, cappelli new era italia outlet online!

Instead,the Broncos all have to pitch in and do their part.We lost one of the best passrushers in the league,theres no way around that, Irving said.So,its up to the coaches to come up with schemes to get a pass rush to get to the quarterbacks,and its up to the players to execute what they come up with.Thats a collective effort.For Irving,a thirdyear pro out of North Carolina State,thatscustom apparel manufacturers playing strongside linebacker in the base defense,taking on tight ends and getting his snaps mainly on run downs,then giving way to defensive ends Robert Ayers and Jeremy Mincey on passing downs.After Miller got hurt,Irving responded with a careerbest five tackles,and last week at Oakland he had two tackles for loss and also recorded his first career sack.We say it all along,its `next wholesale apparel manufacturersman up, coach John Fox said.Any time Von has been out,for those first six games and the last couple,I think hes stepped in and done a really good job.I think hes done it earlier in his career,so hes stepped up every time weve called on him.Its a good thing and its a tribute to how hard the guy works and prepares.Irving had a careerbest 34 tackles this season,including eight for a loss,acustom made clothesnd he tied for second on the team with seven specialteams stops.Nate is a good player, cornerback Chris Harris Jr.said.We just have so many other linebackers....We need him to continue to make some plays and not try to do what Von does but just have some production,and thats what hes doing. The Indianapolis Colts are moving on to the divisional round after a 28point second half comebackmoncler for women on sale over the Kansas City Chiefs.Heres what you need to know.The Colts were down 3810 at one point early in the third quarter after Andrew Lucks third interception of the day.However,Indy rallied thanks to T.Y.Hiltons 13 catches and 224 yards with two touchdowns.Luck finished the day with 443 yards and four touchdowns.The Colts remarkable win was the second largest comeback in playoff histomoncler coats wholesalery.