Home CZ LP Milost na dosah? Update o LP LPSG ČR* Umělec Zápisky z vězení [scott barta] Dreamkeepers.net BLACKFIRE v ČR* FBI/ COINTELPRO* Článek o LP V SN

[hr]

[Banner picture]

[toplist counter]

LEONARD PELTIER*
Knoflíky označené (*) mají pod sebou další stránky. Buttons labeled (*) contain sub-webs. Naposledy upraveno - 2002-06-10 - Last updated

E-MAIL
WEBSITE MAP

 

Na vrcholu - žebříček nejnavštěvovanějších stránek

[guestbook]  

[hr]

[banner online petice za leonarda peltiera]

 

Nové stránky websitu

 

LEONARD PELTIER

Nový český web o Leonardu Peltierovi

[gbflag]

English version

LEONARD PELTIER PODAL ŽALOBU NA FBI * * * * * KLIKNĚTE ZDE A PŘEČTĚTE SI TISKOVOU ZPRÁVU

 

[hr]

 

DREAMKEEPERS.NET

Živé knihy od domorodých starších z celého světa

 

[dreamkeepers logo]

Tyto stránky jsou určené k publikaci Živých knih domorodců z celého světa. Dají vám možnost nahlédnout do života původních domorodých národů a do odlišného způsobu života. Podpořte tento projekt, který je jedinečnou příležitostí jak poznat něco úplně nového a vést opravdový dialog, jenž bude mít hluboký dopad na budoucnost nás všech.

 

[hr]

 

"Přinášíme starší světu ... a svět starším."

Zakladatelé websitu Dreamkeepers.net - mezi nimiž je i Harvey Arden, vydavatel knihy Leonarda Peltiera "Zápisky z vězení: Můj život je mým Slunečním tancem" - vytvořili společenství Živých knih, jehož cílem je umožnění vzniku opravdového dialogu. K účasti na projektu vyzvali starší (ve smyslu "moudrá a zkušená stará osoba") ze všech koutů této planety a požádali je, aby se podělili o svoji moudrost s dominantnějšími kulturami, které neměly příležitost ji získat z jejich vlastní perspektivy.

Tvůrci Dreamkeepers.net (dreamkeepers = strážci snů) jsou lidé velmi různí, oddaní této myšlence, lidé s rozličnými schopnostmi a kompetencemi, kteří všichni sdílí víru v to, že lidstvo si již dále nemůže dovolit ignorovat moudrost a porozumění, jež se nám domorodé národy tak naléhavě pokouší předat.

Dreamkeepers.net je tedy prostředkem umožňujícím domorodým starším promluvit k lidem mimo jejich společnost a předat jim svoji moudrost a vědění o tom, jak dosáhnout rovnováhu na naší Zemi a v nás samých.

Na stránkách Dreamkeepers.net je také velký výběr indiánské literatury, uměleckých předmětů a šperků.

 

[hr]

 

Co najdete na dreamkeepers.net?

 

 

Navštivte Živou knihu náčelníka Arvola Looking Horse

Náčelník Arvol Looking Horse (Hledící Kůň) je Strážcem posvátné Dýmky Bílého Bizoního Telete 19. generace svého národa Lakotů, Nakotů a Dakotů tvořících Velký siouxský národ - nejvyšší duchovní představitel těchto kmenů. Jeho celoživotním posláním je aktivní úsilí o dosažení svobody, míru a kulturní obrody a rovněž uzdravení svého lidu. Činí tak výkladem indiánských proroctví, s nimiž seznamuje nejen svůj lid, ale i lidi na celém světě, který jej uznává za jednu z velkých osobností usilujících o celosvětový mír. Jeho online Živá kniha se jmenuje "White Buffalo Teachings" (Učení Bílého Bizona) a je doplněná mnoha audio nahrávkami a fotografiemi. Na její vstupní straně se můžete podívat na videoklip, kde náčelník Looking Horse vysvětluje pojem "Mitakuye Oyasin" (lakotsky moji bližní - neb všichni jsme spojeni, příbuzní).

 

[grafika]

 

 

 

 

 

[arvol looking horse]

Výňatky z Učení Bílého Bizona

Hau Kola. Buď zdráv, příteli.

Já, náčelník Arvol Looking Horse, Tě zdravím ve jménu Pte Oyate, národa Bizonů, prvního a původního národa této země. Přišli jsme sem ze "Srdce Všehomíra", našich posvátných hor Paha Sapa, známých jako Black Hills v Jižní Dakotě.

Jsme strážci. Jsme svědci. Viděli jsme, co se dělo v minulosti. Vidíme, co se děje v dnešní době, v tomto nebezpečném údobí dějin lidstva. Vidíme i co se stane, co se neodvratně přihodí, pokud se my - lidé pocházející ze všech národů - nespojíme, abychom opět nastolili mír a soulad, a Zemi, naší Matce, navrátili rovnováhu.

Toto nové tisíciletí buď vyústí v éru souladu, nebo přinese zánik života - takového, jaký známe. Velký mýtus o pokroku a rozvoji, který vládl minulému miléniu, byl poznamenán hladomory a toxickým odpadem. Nám, kteří jsme opatrovníky srdce Matky Země, připadá odpovědnost za odvrácení sil destrukce. Nadešel čas, kdy se tento úkol stal naléhavým. Budoucnost dalších generací spočívá v našich rukou.

 

[grafika]

 

 

 

 

[arvol looking horse]

[grafika]

[grafika]

...... Když jsem dosáhl věku 12 let, naši starší mne seznámili se starými proroctvími. Tato proroctví jsou o drastických změnách, které postihnou veškerý život na povrchu Matky Země. K těmto změnám v dnešní době právě dochází!

Naše proroctví nám říkají, že se nacházíme na rozcestí. Před námi je buď chaos, zničení a nekonečné proudy slz našich bližních, nebo se dokážeme duchovně spojit v míru a souladu. Nadešel čas přinést toto poselství o naléhavé potřebě míru, o vytvoření proudu energie, který pronikne do celého světa.

Jako strážce posvátného váčku C’anupa vás žádám o modlitby za globální uzdravení. Naše Matka Země trpí. S jejími úžasnými dary - vodou, stromy, vzduchem - se neurvale zachází. Její děti - dvounohé i čtyřnohé, ty které plavou, lezou a létají - jsou vybíjené. K těmto zvěrstvům dnes dochází prakticky všude.......

[grafika]

[grafika]

[grafika]

...... Před devatenácti generacemi přinesl krásný duch, kterého dnes nazýváme Pte-san win-yan (Žena Bílé Bizoní Tele), posvátnou C'anupu našemu lidu. Tento duch nás naučil Sedm posvátných obřadů a také tomu, jak na Matce Zemi žít posvátným způsobem. Žena Bílé Bizoní Tele řekla: "Jen ti dobří uvidí Dýmku ... ti zlí ji nebudou smět vidět ani se jí dotknout."

Jak mezi nás přišla? v té době nedlouho po Potopě Lidé ještě lovili bizony, ale zapomněli na Stvořitele i na bizoní moudrost. Snažili se jeden druhého ovládat, být více, než na co měli. Bizoni zmizeli a Lidé hladověli a plakali. Stali se příliš zesláblými i na to, aby přestěhovali svůj tábor a tak posílali zvědy, aby našli bizony nebo jinou lovnou zvěř. Ti se však vždy vraceli s prázdnou.

Jednoho dne vyslali na výzvědy dva muže, kteří však za celý den nespatřili ani králíka. Zklamaně se z neúspěšného lovu navraceli do tábora přes lesy a kopce na severovýchod od posvátných Black Hills - v kraji, kde dnes žiji.....

[grafika]

 

[hr]

 

 

Den světového míru a modliteb 2002 - prohlášení

 

Mitakuye (mí bližní),

Z toho, co říkají naše stará i globální proroctví plyne, že musíme i nadále pokračovat v našem úsilí o šíření poselství míru ve světě. Otevřeme-li naši náruč Stvořiteli, musíme tak učinit i s našimi srdci. Čistota a soucit musí zaplavit svět, aby přinesly zdraví a štěstí všem národům Matky Země a vytvořily tak energetický posun směrem k uzdravení.

Ze Srdce Všehomíra pochází proroctví Bílého Bizoního Telete. K váčku, který je v mé péči, nazývanému "Dýmka Bílého Bizoního Telete" se váže starobylý příběh předpovídající znamení, jež bychom si v  budoucnosti měli všímat. Hovoří o tom, že přijde den, kdy se na Matce Zemi objeví bílé bizoní tele. Bude mít černá kopyta, oči a nozdry. Od roku 1994 se jich narodilo deset. To nás přivedlo k názoru, že se nacházíme na rozcestí. Pokud se duchovně nespojíme, budeme vystaveni chaosu, slabosti, dlouhodobým chorobám a slzám našich bližních. Vědecké výzkumy potvrdily, že naše bezohledné chování vůči Matce Zemi způsobilo, že trpí nedostatkem energie, nutné pro udržení naší planety při životě a tím i pro zajištění naší budoucnosti. Nemáme žádnou jinou volbu, než se spojit ke společné modlitbě.

Tento sedmý rok našeho snažení - rok 2002, nás přivádí do Durbanu v Jižní Africe, kde se bude konat letošní oslava Dnu světového míru a modliteb. Bude to v v místě zvaném Phoenix, založeném proslulým Mahátmou Ghándím. Je to významné místo, kde žil, učil a modlil se, hlásajíc důležitost úcty a uznání rozdílných systémů víry ve Stvořitele. S radostí oznamujeme, že na organizaci letošní slavnosti se podílí Mahátmova vnučka Ela Ghándí.

Žádáme každého z vás, aby se s námi dne 21. června pomodlil. Vzdá tak poctu všem posvátným místům na Matce Zemi. Modlím se za to, aby byl tento významný den celosvětově uznán za "Den uctívání posvátných míst". Za den, kdy se všichni budeme moci spojit v modlitbě za naše budoucí generace!

V Posvátné Obruči Života bez konce či počátku!

Mitakuye Oyasin (všem mým bližním),

Náčelník Arvol Looking Horse,
Strážce Posvátné Dýmky Bílého Bizoního Telete 19. generace.

 

[hr]

PREVIOUS                                            TOP                                        NEXT

[hr]

IN THE SPIRIT OF CRAZY HORSE

At his feet foakleys her http://www.cagesoccer.co.uk/ little Michael Kors Väskor white satin celine veske norge salgs online slippers http://www.webmechanik.com/ lay Michael Kors Väskor Sverige half hidden cheap oakley sunglasses in the http://www.zfxsteel.com/ long http://www.pautasso-ristoranti.com/ white fur of Michael Kors Väskor the fake oakley sunglasses rug. occhiali da sole ray ban He occhiali da sole ray ban vista felt foakleys.com giddy and Longchamp Väska weak, billiga ray ban and jack wills outlet clearance that cappelli new era nba hard foakleys.com pain Ralph Lauren Sverige Online in foakleys sunglasses his chest foakleys left fitflops outlet him foakleys no peace. Longchamp Väska Sverige Online He http://www.kleenezeforyou.co.uk/ rose gafas de sol oakley baratas and went jack wills outlet into sac longchamp pas cher the mulberry tasker udsalg bedroom. Her ball dress Köpa Michael Kors Väskor lay where foakleys she celine veske norge had celine thrown it. celine veske norge salgs He flung himself on http://www.northamericantruck.com/ the http://www.vitamininternet.com/ bed and gafas oakley baratas buried foakleys his fake oakley sunglasses uk face http://www.manifestoxfare.it/ in the Beats By Dre Sverige Online rustling silk. A foakleys sunglasses faint odor foakleys for sale of mulberry mens violets pervaded it. He foakleys thought oakley sunglasses cheap of the longchamp pas cher bouquet Köpa Michael Kors Väskor that Mulberry Alexa tasker had cheap oakley sunglasses uk been cheap oakley sunglasses placed foakleys sunglasses for sale for her mulberry outlet at replica oakley sunglasses uk the cappelli new era mlb dinner. billiga michael kors Then foakleys for sale the Billiga Michael Kors flowers Mulberry tasker reminded him fake oakleys of Beats By Dre Sverige last Ralph Lauren Sverige summer. He foakley sunglasses for sale lived replica oakley sunglasses over again Outlet Ralph Lauren Sverige their gay life - Michael Kors Stockholm their ray ban kopior excursions http://www.clitflickers.com/ to fake oakleys sunglasses Meudon, Sceaux, Versailles with its celine veske warm oakleys sunglasses fake meadows, cappelli new era italia outlet online!

Instead,the Broncos all have to pitch in and do their part.We lost one of the best passrushers in the league,theres no way around that, Irving said.So,its up to the coaches to come up with schemes to get a pass rush to get to the quarterbacks,and its up to the players to execute what they come up with.Thats a collective effort.For Irving,a thirdyear pro out of North Carolina State,thatscustom apparel manufacturers playing strongside linebacker in the base defense,taking on tight ends and getting his snaps mainly on run downs,then giving way to defensive ends Robert Ayers and Jeremy Mincey on passing downs.After Miller got hurt,Irving responded with a careerbest five tackles,and last week at Oakland he had two tackles for loss and also recorded his first career sack.We say it all along,its `next wholesale apparel manufacturersman up, coach John Fox said.Any time Von has been out,for those first six games and the last couple,I think hes stepped in and done a really good job.I think hes done it earlier in his career,so hes stepped up every time weve called on him.Its a good thing and its a tribute to how hard the guy works and prepares.Irving had a careerbest 34 tackles this season,including eight for a loss,acustom made clothesnd he tied for second on the team with seven specialteams stops.Nate is a good player, cornerback Chris Harris Jr.said.We just have so many other linebackers....We need him to continue to make some plays and not try to do what Von does but just have some production,and thats what hes doing. The Indianapolis Colts are moving on to the divisional round after a 28point second half comebackmoncler for women on sale over the Kansas City Chiefs.Heres what you need to know.The Colts were down 3810 at one point early in the third quarter after Andrew Lucks third interception of the day.However,Indy rallied thanks to T.Y.Hiltons 13 catches and 224 yards with two touchdowns.Luck finished the day with 443 yards and four touchdowns.The Colts remarkable win was the second largest comeback in playoff histomoncler coats wholesalery.