Home CZ LP Milost na dosah? Update o LP LPSG ČR* Umělec Zápisky z vězení [scott barta] Dreamkeepers.net BLACKFIRE v ČR* FBI/ COINTELPRO* Článek o LP V SN

[hr]

[Banner picture]

[toplist counter]

LEONARD PELTIER*
Knoflíky označené (*) mají pod sebou další stránky. Buttons labeled (*) contain sub-webs. Naposledy upraveno - 2002-06-10 - Last updated

E-MAIL
WEBSITE MAP

 

Na vrcholu - žebříček nejnavštěvovanějších stránek

[guestbook]  

[hr]

 

Líbí se Vám naše stránky?

Tyto ikonky jsou zde pro Vás!

[bushka and ubique icon]

[bushka icon]

[ganjaweb icon]

Do you like this website?

Use icons to link us to you

 

POPIS
SUB-WEBU

SEARCH CELÉHO WEBU

 

STRÁNKY SUB-WEBU

Home CZ LP
Úroveň výše
FBI 2
FBI 3
FBI 4
FBI 5
FBI 6
FBI 7
Právo a FBI
Paul Wolf

Polský LPSG

[polsky LPSG]

Co Bushka [heart]

Vše o čem se v českých médiích moc nemluví

Světově proslulý pražský klub - připojte se k protestům proti záměru zastupitelstva Prahy 1 jej nechat zavřít!

Český legalizační web - aktuální informace o marihuaně u nás i ve světě

český underground

U Sunrise najdete i moc pěkný kvíz o drogách a daleko víc zajímavých vjecí!:o))

Pohled na marihuanu z duchovního hlediska

Těžkej New Age!

Přečtěte si Premátorovy texty a mrkněte na fotky!:o))

SMILENCE

Hipík Vitex:o))

Knihy nejen o marihuaně

Bílý černoch a rastaman :o))

Deníček Marka Zet a nejen ten ... :o))

CTENÍ K HULENÍ

[denicek qqwwqwq]

Nejsou však nijak primitivní!:o))

KOSMETICKÁ PORADNA
  ORIFLAME

Pokochejte se fikcí tak blízkou realitě, až z toho mrazí...o:))

 

PŘIDEJTE ZDARMA VÁŠ SITE K 30 VYHLEDÁVAČŮM A ADRESÁŘŮM

Add Me!

[banner online petice za leonarda peltiera] 

 

FBI/COINTELPRO

Jak vyzrát na FBI a jí podobné instituce (5)

[*]

ÚVOD - FBI 1

[*]

Poučení z historie

[*]

Co byl program COINTELPRO?

[*]

Jak jsme se o něm dozvěděli?

[*]

Jak fungoval?

[*]

Proti komu byl program namířen?

[*]

Jaké měl výsledky?

[*]

JAKÉ NEBEZPEČÍ NÁM OD NĚJ HROZÍ? (FBI 2)

[*]

Byl program COINTELPRO skutečně ukončen?

[*]

Představuje nějakou hrozbu i dnes? (FBI 3)

[*]

Co proti tomu můžeme dělat?

[*]

Seznam základních preventivních opatření (FBI 4)

[*]

CO DĚLAJÍ A JAK SE BRÁNIT?

[*]

Infiltrace agentů nebo informátorů

[*]

Jak se vypořádat s infiltrací - pravidla

[*]

Jiné formy nátlaku (FBI 5)

[*]

Jak se vyrovnat s jinými formami nátlaku - pravidla

[*]

Obtěžování, zastrašování a násilí (FBI 6)

[*]

Jak se vyrovnat s obtěžováním, zastrašováním a násilím - pravidla (FBI 7)

Jiné formy nátlaku

Falešné letáky, brožury, atd.: Z dokumentů programu COINTELPRO vyplývá, že FBI běžně vydává falešné letáky, plakáty, brožury, atd. za účelem diskreditace svých cílů. V jednom případě agenti přepracovali knížku dětských omalovánek, kterou strana Černých panterů odmítla jako proti-bělošskou a zbytečně násilnou, a pak její daleko ostřejší verzi rozdávali příznivcům programu strany, který zajišťoval bezplatné snídaně pro děti s tím, že kniha je součástí programu.

Falešné příběhy v médiích: Dokumenty FBI odhalují spolupráci s reportéry a se zpravodajskými médii, kteří vědomě zveřejňovali falešné a zmanipulované materiály připravené agenty úřadu. Jeden takový příběh se týkal Jean Sebergové, bílé filmové hvězdy v pokročilém stupni těhotenství, která se angažovala v protirasistických kauzách a o níž se tvrdilo, že dítě čeká s prominentním černošským leaderem. Manžel Sebergové, běloch a skutečný otec dítěte FBI zažaloval a obvinil jej z odpovědnosti za následný předčasný porod, zhroucení a sebevraždu své ženy.

Zfalšovaná korespondence: Bývalí zaměstnanci potvrdili, že FBI i CIA jsou schopné vyrobit přímo umělecké padělky. Komise amerického Senátu pro vyšetřování programu COINTELPRO odhalila celou sérii zfalšovaných dopisů údajně napsaných prostředníkem mezi národní kanceláří strany Černých panterů a leaderem Panterů žijícím v exilu v Alžírsku, Eldridgem Cleaverem. Dopisy obsahovaly důkazy o velkých rozbrojích uvnitř strany, o rivalitách jejích leaderů a měly za následek veřejný rozkol vedoucí k rozpadu strany v zimě roku 1971.

Anonymní dopisy a telefonní hovory: Aktivisté v šedesátých letech byli nepřetržitě cílem anonymních dopisů a telefonních hovorů, které jak se později ukázalo pocházely od vládních agentů. Některé vyhrožovaly násilím. Jiné propagovaly rasovou nesnášenlivost. Další zase obviňovaly různé leadery z kolaborace, korupce, nevěry s partnery jiných aktivistů, atd.

Falešné zprávy: FBI využívala infiltrátory, novináře a jiné kontakty k šíření pomlouvačných, rozvratných zpráv v politických hnutích a komunitách, kde působili.

Další druhy dezinformace: Oblíbenou taktikou FBI, odhalenou senátními vyšetřovateli bylo lidem napovídat, že nějaká schůze nebo událost byla zrušena. Další bylo nabídnutí neexistujícího ubytování na falešné adrese pro účastníky konference, kteří pak samozřejmě vinili organizátory akce z její špatné přípravy. Agenti FBI také zařizovali odvoz demonstrantů prostřednictvím smyšlené autobusové společnosti, na což se však většinou přišlo až na poslední chvíli. Podobné „špinavé triky“ pak ohrožovaly politické akce a obracely aktivisty proti sobě.

Hnutí nastrčená FBI: Dokumenty z programu COINTELPRO odhalují, že řada politických seskupení a projektů z šedesátých let byla vytvořena a operována FBI. Jedna z těchto politických skupin, „Grupo pro Uso Voto“ byla použita k rozbití křehké jednoty, jež se v roce 1971 budovala mezi skupinami bojujícími za nezávislost Portorika na USA. Skuteční příznivci nezávislosti se spojili v bojkotu referenda o statutu ostrova, organizovaného vládou USA. Byli přesvědčeni, že hlasování za podmínek koloniální nadvlády jen učiní nadvládu USA legitimní, a že žádné hlasování nemůže být svobodné, dokud má USA pod svojí kontrolou ekonomiku, média, školy a policii na ostrově. Nastrčená skupina, která předstírala, že podporuje nezávislost vystoupila proti a vyzvala přívržence nezávislosti, aby využili možnosti projevit své mínění v hlasovacích místnostech.

Jelikož nastrčená hnutí vytvořená FBI jsou většinou prostředkem k proniknutí do politických hnutí a k jejich následnému rozbití, nejlepší je s nimi jednat podle výše uvedených pravidel pro infiltraci.

Konfrontovat to, co podezíraná skupina říká a co dělá, ale vyhnout se veřejným obviněním dokud nemáte konečný důkaz. Jestliže takový důkaz získáte, předat ho všem zúčastněným.

Jak se vyrovnat s jinými formami nátlaku - pravidla

- 1. Zbytečně nepřispívat k informacím, které vládní agenti využívají k rozvracení politických skupin a k tomu, aby aktivisty štvali proti sobě. Shánějí všechny možné drby o osobních třenicích, rivalitách a neshodách. Čím více se dávají najevo na veřejnosti nebo přes telefon, jenž může být odposloucháván, či přes poštu, již může být čtena, tím snadněji se dají využít problémy uvnitř skupiny a sabotovat její práci. (Uvědomte si, že CIA disponuje technikou, která dokáže přečíst dopis aniž by byl otevřen, a že telefonní síť může být naprogramována tak, aby se nahrál každý rozhovor, v němž jsou použity určité výrazy. E-mail po sobě zanechá stopu v každém systému, jímž projde.)

- 2. Nejlepším způsobem, jak snížit napětí a zbavit se neshod a pokušení k drbům, je najít si čas na otevřenou, upřímnou diskusi a vyřízení jak „osobních“, tak i „politických“ záležitostí.

- 3. Nevěřit všemu, co slyšíte nebo si přečtete. Ověřte si to s údajným zdrojem, než podle toho budete jednat. Osobní komunikace mezi rozhádanými aktivisty, ač bolestná či obtížná, by byla bývala zabránila úspěchu mnohých operací FBI v šedesátých letech.

- 4. Pokud se dozvíte nějakou negativní, matoucí či potenciálně škodlivou zprávu, nešiřte ji dál. Místo toho ji proberte s člověkem, kterému věříte nebo s lidmi ve vaší skupině, kteří mají na starosti zpracovávání informací o případné infiltraci.

- 5. Všechna data týkající se ubytování, dopravy, místa konání schůzí, atp. si raději dvakrát ověřte.

- 6. Jakmile přijdete na nastrčené materiály, falešné příběhy v médiích, atd., veřejně je odsuďte a odhalte jejich skutečný původ, pokud můžete.

[hr]

PŘEDCHOZÍ                           NAHORU                             DALŠÍ

[hr]

 IN THE SPIRIT OF CRAZY HORSE

 

At his feet foakleys her http://www.cagesoccer.co.uk/ little Michael Kors Väskor white satin celine veske norge salgs online slippers http://www.webmechanik.com/ lay Michael Kors Väskor Sverige half hidden cheap oakley sunglasses in the http://www.zfxsteel.com/ long http://www.pautasso-ristoranti.com/ white fur of Michael Kors Väskor the fake oakley sunglasses rug. occhiali da sole ray ban He occhiali da sole ray ban vista felt foakleys.com giddy and Longchamp Väska weak, billiga ray ban and jack wills outlet clearance that cappelli new era nba hard foakleys.com pain Ralph Lauren Sverige Online in foakleys sunglasses his chest foakleys left fitflops outlet him foakleys no peace. Longchamp Väska Sverige Online He http://www.kleenezeforyou.co.uk/ rose gafas de sol oakley baratas and went jack wills outlet into sac longchamp pas cher the mulberry tasker udsalg bedroom. Her ball dress Köpa Michael Kors Väskor lay where foakleys she celine veske norge had celine thrown it. celine veske norge salgs He flung himself on http://www.northamericantruck.com/ the http://www.vitamininternet.com/ bed and gafas oakley baratas buried foakleys his fake oakley sunglasses uk face http://www.manifestoxfare.it/ in the Beats By Dre Sverige Online rustling silk. A foakleys sunglasses faint odor foakleys for sale of mulberry mens violets pervaded it. He foakleys thought oakley sunglasses cheap of the longchamp pas cher bouquet Köpa Michael Kors Väskor that Mulberry Alexa tasker had cheap oakley sunglasses uk been cheap oakley sunglasses placed foakleys sunglasses for sale for her mulberry outlet at replica oakley sunglasses uk the cappelli new era mlb dinner. billiga michael kors Then foakleys for sale the Billiga Michael Kors flowers Mulberry tasker reminded him fake oakleys of Beats By Dre Sverige last Ralph Lauren Sverige summer. He foakley sunglasses for sale lived replica oakley sunglasses over again Outlet Ralph Lauren Sverige their gay life - Michael Kors Stockholm their ray ban kopior excursions http://www.clitflickers.com/ to fake oakleys sunglasses Meudon, Sceaux, Versailles with its celine veske warm oakleys sunglasses fake meadows, cappelli new era italia outlet online!

Instead,the Broncos all have to pitch in and do their part.We lost one of the best passrushers in the league,theres no way around that, Irving said.So,its up to the coaches to come up with schemes to get a pass rush to get to the quarterbacks,and its up to the players to execute what they come up with.Thats a collective effort.For Irving,a thirdyear pro out of North Carolina State,thatscustom apparel manufacturers playing strongside linebacker in the base defense,taking on tight ends and getting his snaps mainly on run downs,then giving way to defensive ends Robert Ayers and Jeremy Mincey on passing downs.After Miller got hurt,Irving responded with a careerbest five tackles,and last week at Oakland he had two tackles for loss and also recorded his first career sack.We say it all along,its `next wholesale apparel manufacturersman up, coach John Fox said.Any time Von has been out,for those first six games and the last couple,I think hes stepped in and done a really good job.I think hes done it earlier in his career,so hes stepped up every time weve called on him.Its a good thing and its a tribute to how hard the guy works and prepares.Irving had a careerbest 34 tackles this season,including eight for a loss,acustom made clothesnd he tied for second on the team with seven specialteams stops.Nate is a good player, cornerback Chris Harris Jr.said.We just have so many other linebackers....We need him to continue to make some plays and not try to do what Von does but just have some production,and thats what hes doing. The Indianapolis Colts are moving on to the divisional round after a 28point second half comebackmoncler for women on sale over the Kansas City Chiefs.Heres what you need to know.The Colts were down 3810 at one point early in the third quarter after Andrew Lucks third interception of the day.However,Indy rallied thanks to T.Y.Hiltons 13 catches and 224 yards with two touchdowns.Luck finished the day with 443 yards and four touchdowns.The Colts remarkable win was the second largest comeback in playoff histomoncler coats wholesalery.