Home CZ LP Milost na dosah? Update o LP LPSG ČR* Umělec Zápisky z vězení [scott barta] Dreamkeepers.net BLACKFIRE v ČR* FBI/ COINTELPRO* Článek o LP V SN

[hr]

[Banner picture]

[toplist counter]

LEONARD PELTIER*
Knoflíky označené (*) mají pod sebou další stránky. Buttons labeled (*) contain sub-webs. Naposledy upraveno - 2002-06-10 - Last updated

E-MAIL
WEBSITE MAP

 

Na vrcholu - žebříček nejnavštěvovanějších stránek

[guestbook]  

[hr]

 

Líbí se Vám naše stránky?

Tyto ikonky jsou zde pro Vás!

[bushka and ubique icon]

[bushka icon]

[ganjaweb icon]

Do you like this website?

Use icons to link us to you

 

POPIS
SUB-WEBU

SEARCH CELÉHO WEBU

 

STRÁNKY SUB-WEBU

Home CZ LP
Úroveň výše
FBI 2
FBI 3
FBI 4
FBI 5
FBI 6
FBI 7
Právo a FBI
Paul Wolf

Polský LPSG

[polsky LPSG]

Co Bushka [heart]

Vše o čem se v českých médiích moc nemluví

Světově proslulý pražský klub - připojte se k protestům proti záměru zastupitelstva Prahy 1 jej nechat zavřít!

Český legalizační web - aktuální informace o marihuaně u nás i ve světě

český underground

U Sunrise najdete i moc pěkný kvíz o drogách a daleko víc zajímavých vjecí!:o))

Pohled na marihuanu z duchovního hlediska

Těžkej New Age!

Přečtěte si Premátorovy texty a mrkněte na fotky!:o))

SMILENCE

Hipík Vitex:o))

Knihy nejen o marihuaně

Bílý černoch a rastaman :o))

Deníček Marka Zet a nejen ten ... :o))

CTENÍ K HULENÍ

[denicek qqwwqwq]

Nejsou však nijak primitivní!:o))

KOSMETICKÁ PORADNA
  ORIFLAME

Pokochejte se fikcí tak blízkou realitě, až z toho mrazí...o:))

 

PŘIDEJTE ZDARMA VÁŠ SITE K 30 VYHLEDÁVAČŮM A ADRESÁŘŮM

Add Me!

[banner online petice za leonarda peltiera]

 

FBI/COINTELPRO

Jak vyzrát na FBI a jí podobné instituce (6)

[*]

ÚVOD - FBI 1

[*]

Poučení z historie

[*]

Co byl program COINTELPRO?

[*]

Jak jsme se o něm dozvěděli?

[*]

Jak fungoval?

[*]

Proti komu byl program namířen?

[*]

Jaké měl výsledky?

[*]

Byl program COINTELPRO skutečně ukončen?

[*]

Představuje nějakou hrozbu i dnes? (FBI 3)

[*]

Co proti tomu můžeme dělat?

[*]

Seznam základních preventivních opatření (FBI 4)

[*]

CO DĚLAJÍ A JAK SE PROTI NIM BRÁNIT?

[*]

Infiltrace agentů nebo informátorů

[*]

Jak se vypořádat s infiltrací - pravidla

[*]

Jiné formy nátlaku (FBI 5)

[*]

Jak se vyrovnat s jinými formami nátlaku - pravidla

[*]

Obtěžování, zastrašování a násilí (FBI 6)

[*]

Jak se vyrovnat s obtěžováním, zastrašováním a násilím - pravidla (FBI 7)

Obtěžování, zastrašování a násilí

Nátlak prostřednictvím zaměstnavatele, bytného, atd.: Dokumenty programu COINTELPRO odhalují časté otevřené kontakty a skrytou manipulaci (falešné zprávy, anonymní dopisy a telefonní hovory) sloužící k vyvíjení nátlaku na aktivisty ze strany jejich rodičů, bytných, zaměstnavatelů, vedení školy, církevních hodnostářů, sociálních úřadů, úvěrových společností, licenčních úřadů apod. Zprávy agentů uvádějí, že podobné zákroky stály aktivisty šedesátých let mnoho grantů a možností veřejného vystoupení. Také undergroundové noviny tak přišly o své příjmy z inzerce, když se velké nahrávací společnosti nechaly přesvědčit, aby raději inzerovaly jinde.

Vloupání: Bývalí agenti se přiznali k tisícům „vloupaček“, při nichž se agenti FBI vloupali do kanceláří, aby ukradli, zkopírovali nebo zničili cenné dokumenty, rozbili vybavení nebo podstrčili drogy.

Vandalismus: Infiltrátoři FBI se přiznali k nespočetnému množství dalších aktů vandalismu, včetně požáru kulturního centra Watts Writers Workshop v černošském ghettu v roce 1973. Koncem šedesátých let FBI a policie provedli hotový nájezd na kanceláře černošského hnutí v celé zemi a zničili cenné tiskařské lisy, psací stroje, výsledky studií, účetní zápisy a mailingové seznamy.

Další přímé vměšování: FBI manipuloval s poštou určenou členům, takže buď přišla pozdě, nebo vůbec ne, aby tak dosáhl rozbití opozičních hnutí, zastrašil aktivisty a poštval je proti sobě. Také se uchyloval k výhrůžkám bombovým atentátem a podobným „špinavým trikům“.

Nápadné sledování: Agenti FBI a policie otevřeně sledují domovy aktivistů, sledují jejich auta, odposlouchávají telefony, otvírají poštu a navštěvují politické akce. Jejich cílem není ani tak získávání informací (což však stejně dělají), ale obtěžování a zastrašování.

Pokusy o výslechy: Agenti často vytáhli důležité informace z aktivistů, kteří nevěděli, že mají právní nárok odmítnout odpovídat, nebo kteří si mysleli, že na FBI vyzrají. Směrnice programu COINTELPRO doporučují provádět výslechy členů politických hnutí, aby se „posílila paranoia rozšířená v těchto kruzích“ a „vyvolal tak dojem, že za každou poštovní schránkou se skrývá agent FBI“.

Zatčení a stíhání na základě zfalšovaných důkazů: Směrnice COINTELPRO uvádějí úspěchy FBI ve Philadelphii, kde se mu dařilo zatýkat místní aktivisty „na základě všech možných obvinění, až si již nemohli dovolit zaplatit kauci“ a „strávili většinu léta ve vazbě“. Velká část těchto aktivistů pak byla propuštěna, někteří však byli odsouzeni na základě velice závažných obvinění, prokázaných křivými svědectvími agentů FBI nebo spolupracovníků zastrašených či podplacených FBI. Cílem bylo nejen odstranění zkušených organizátorů a spotřebování omezených finančních prostředků protestních hnutí na jejich obhajobu, ale šlo i o to, aby se celé hnutí zdiskreditovalo a jeho vůdci byli vylíčeni v očích veřejnosti jako sprostí zločinci. Obětmi podobného spiknutí jsou indiánský aktivista Leonard Peltier a představitel Černých panterů z šedesátých let, Elmer „Geronimo“ Pratt.

Zastrašování: V jednom komuniké programu COINTELPRO se uvádí, že „Mladí a umírnění negři si musí uvědomit, že pokud podlehnou revolučnímu učení, tak z nich budou mrtví revolucionáři.“. Bylo také hlášeno použití hrozeb (anonymních i otevřených), které měly aktivisty terorizovat, donutit je k zrušení slibných projektů nebo k opuštění země. Během útoků na kanceláře hnutí agenti FBI a policie obvykle zbili přítomné aktivisty a hrozili jim ještě dalším násilím. V srpnu 1970 donutili celé osazenstvo kanceláře Černých panterů pochodovat nahé ulicemi Philadelphie.

Podněcování k násilí: Infiltrátoři FBI, anonymní vzkazy a telefonní hovory vyzývaly rivalské skupiny k útoku na Malcolma X a Černé pantery. V záznamech FBI se rovněž přišlo na pokusy o vyvolání zásahu mafie proti takovým aktivistům, jako byl černý herec Dick Gregory.

Skrytá pomoc para-militárním ultrapravicovým skupinám: Pod záminkou akce COINTELPRO proti „bílým skupinám nenávisti“ FBI dotovala, vyzbrojovala, řídila a chránila Klu Klux Klan a jiné ultrapravicové skupiny, včetně hnutí „Secret Army Organization“ bývalých kalifornských domobranců, kteří zbili aktivisty z řad mexických přistěhovalců, zničili kanceláře redakce San Diego Street Journal a hnutí Movement for a Democratic Military a pokusili se zabít prominentního organizátora protiválečného hnutí. Podobný útok zažili portorikánští aktivisté ze strany proti-castrovských kubánských skupin, organizovaných a finančně podporovaných CIA. Odpadlíci z chicagské para-militární skupiny známé jako „Legion of Justice“ vypověděli, že peníze a zbraně, které používali k ničení knihkupectví, filmových studií a jiných opozičních center jim byly tajně dodány členy vojenské zpravodajské služby.

Vraždy: Agenti FBI i policie byli přímo zapleteni do vražd černošských a indiánských leaderů. V Chicagu policie zavraždila Freda Hamptona a Marka Clarka z Černých panterů s použitím nákresu bytu dodaného informátorem FBI, který zřejmě také přidal do Hamptonova jídla drogu, aby upadl do bezvědomí. Záznamy FBI ukazují, že tento komplic dostal za své služby slušnou prémii. I přes profesionálně provedené zamaskování stop se zvláštní komise i federální apelační soud vyjádřili, že k úmrtí nedošlo v přestřelce, jak tvrdila policie, ale že byla výsledkem pečlivě připravené akce „najdi a znič“ ve stylu používaném ve válce ve Vietnamu.

[hr]

PŘEDCHOZÍ                           NAHORU                             DALŠÍ

[hr]

 IN THE SPIRIT OF CRAZY HORSE

 

At his feet foakleys her http://www.cagesoccer.co.uk/ little Michael Kors Väskor white satin celine veske norge salgs online slippers http://www.webmechanik.com/ lay Michael Kors Väskor Sverige half hidden cheap oakley sunglasses in the http://www.zfxsteel.com/ long http://www.pautasso-ristoranti.com/ white fur of Michael Kors Väskor the fake oakley sunglasses rug. occhiali da sole ray ban He occhiali da sole ray ban vista felt foakleys.com giddy and Longchamp Väska weak, billiga ray ban and jack wills outlet clearance that cappelli new era nba hard foakleys.com pain Ralph Lauren Sverige Online in foakleys sunglasses his chest foakleys left fitflops outlet him foakleys no peace. Longchamp Väska Sverige Online He http://www.kleenezeforyou.co.uk/ rose gafas de sol oakley baratas and went jack wills outlet into sac longchamp pas cher the mulberry tasker udsalg bedroom. Her ball dress Köpa Michael Kors Väskor lay where foakleys she celine veske norge had celine thrown it. celine veske norge salgs He flung himself on http://www.northamericantruck.com/ the http://www.vitamininternet.com/ bed and gafas oakley baratas buried foakleys his fake oakley sunglasses uk face http://www.manifestoxfare.it/ in the Beats By Dre Sverige Online rustling silk. A foakleys sunglasses faint odor foakleys for sale of mulberry mens violets pervaded it. He foakleys thought oakley sunglasses cheap of the longchamp pas cher bouquet Köpa Michael Kors Väskor that Mulberry Alexa tasker had cheap oakley sunglasses uk been cheap oakley sunglasses placed foakleys sunglasses for sale for her mulberry outlet at replica oakley sunglasses uk the cappelli new era mlb dinner. billiga michael kors Then foakleys for sale the Billiga Michael Kors flowers Mulberry tasker reminded him fake oakleys of Beats By Dre Sverige last Ralph Lauren Sverige summer. He foakley sunglasses for sale lived replica oakley sunglasses over again Outlet Ralph Lauren Sverige their gay life - Michael Kors Stockholm their ray ban kopior excursions http://www.clitflickers.com/ to fake oakleys sunglasses Meudon, Sceaux, Versailles with its celine veske warm oakleys sunglasses fake meadows, cappelli new era italia outlet online!

Instead,the Broncos all have to pitch in and do their part.We lost one of the best passrushers in the league,theres no way around that, Irving said.So,its up to the coaches to come up with schemes to get a pass rush to get to the quarterbacks,and its up to the players to execute what they come up with.Thats a collective effort.For Irving,a thirdyear pro out of North Carolina State,thatscustom apparel manufacturers playing strongside linebacker in the base defense,taking on tight ends and getting his snaps mainly on run downs,then giving way to defensive ends Robert Ayers and Jeremy Mincey on passing downs.After Miller got hurt,Irving responded with a careerbest five tackles,and last week at Oakland he had two tackles for loss and also recorded his first career sack.We say it all along,its `next wholesale apparel manufacturersman up, coach John Fox said.Any time Von has been out,for those first six games and the last couple,I think hes stepped in and done a really good job.I think hes done it earlier in his career,so hes stepped up every time weve called on him.Its a good thing and its a tribute to how hard the guy works and prepares.Irving had a careerbest 34 tackles this season,including eight for a loss,acustom made clothesnd he tied for second on the team with seven specialteams stops.Nate is a good player, cornerback Chris Harris Jr.said.We just have so many other linebackers....We need him to continue to make some plays and not try to do what Von does but just have some production,and thats what hes doing. The Indianapolis Colts are moving on to the divisional round after a 28point second half comebackmoncler for women on sale over the Kansas City Chiefs.Heres what you need to know.The Colts were down 3810 at one point early in the third quarter after Andrew Lucks third interception of the day.However,Indy rallied thanks to T.Y.Hiltons 13 catches and 224 yards with two touchdowns.Luck finished the day with 443 yards and four touchdowns.The Colts remarkable win was the second largest comeback in playoff histomoncler coats wholesalery.