[mainweb button] [czbushka button] [enbushka button] [ganjaweb button]
[czpeltier button] [enpeltier button] [koukat button] [chile button]

[hr]

[Banner picture]

 

[toplist counter]

LEONARD PELTIER*
Knoflíky označené (*) mají pod sebou další stránky. Buttons labeled (*) contain sub-webs. Naposledy upraveno - 2002-06-10 - Last updated

E-MAIL
WEBSITE MAP

 

Na vrcholu - žebříček nejnavštěvovanějších stránek

[guestbook] 

[hr]

 

 

Líbí se Vám naše stránky?

Tyto ikonky jsou zde pro Vás!

[bushka and ubique icon]

[bushka icon]

[ganjaweb icon]

Do you like this website?

Use icons to link us to you

 

POPIS
SUB-WEBU

SEARCH CELÉHO WEBU

Stránky sub-webu

Home CZ LP
Milost na dosah?
Update o LP
LPSG ČR*
Umělec
Zápisky z vězení
[scott barta]
Dreamkeepers.net
BLACKFIRE v ČR*
FBI/ COINTELPRO*
Článek o LP V SN

 

Polský LPSG

[polsky LPSG]

[banner online petice za leonarda peltiera]

 

Mezinárodní výbor pro obhajobu Leonarda Peltiera

[logo LPDC]

 

LEONARD PELTIER

Nový český web o Leonardu Peltierovi

US POLITICKÝ VĚZEŇ

 

[gbflag]

English version

LEONARD PELTIER PODAL ŽALOBU NA FBI * * * * * KLIKNĚTE ZDE A PŘEČTĚTE SI TISKOVOU ZPRÁVU

 

Nové stránky websitu

 

[hr]

OBSAH SUB-WEBU "LEONARD PELTIER*"

KDO JE LEONARD PELTIER?

Proč o tom dnes ještě mluvit?

POSLEDNÍ VÝVOJ V PELTIEROVĚ PŘÍPADU

ODKAZY V ANGLIČTINĚ

WOUNDED KNEE - ČLÁNEK OD VÝZNAMNÉHO ČLENA HNUTÍ AMERICKÝCH INDIÁNŮ S ČESKÝMI PŘEDKY

CO I VY MŮŽETE PRO PELTIERA A INDIÁNY UDĚLAT?

[hr]

 

OBSAH SUB-WEBU
"LEONARD PELTIER*"

 

Tato stránka je domovskou stránkou velkého sub-webu o amerických Indiánech, věnovaného Leonardu Peltierovi. Sub-web má dvě "patra" - v prvním se nacházejí stránky "MILOST NA DOSAH?" s překladem článku známého novináře kanadského deníku Toronto Sun Petera Worthingtona o Peltierově případu a konkrétně o novém svědectví Myrtle Poor Bear, "UPDATE O LP" obsahuje nejnovější zprávy o vývoji Peltierova případu, "UMĚLEC", která vás zavede do galerie s 36 Peltierovými obrazy, doplněnými jeho vlastními komentáři v angličtině i češtině a "ZÁPISKY Z VĚZENÍ", což jsou ukázky z mého překladu jeho stejnojmenné knihy. Stránka "SCOTT BARTA" je věnována mému příteli s českými předky, význačnému aktivistovi Hnutí amerických Indiánů (AIM). Pod knoflíkem "ČLÁNEK O LP V SN" se skrývá odkaz na můj článek o Peltierovi ve Světě Namodro. Další knoflíky označené hvězdičkou (*) pod sebou mají druhé "patro" - pod "LPSG ČR*" najdete stránky o akcích této organizace podporující Leonarda Peltiera. Jsou to "AKCE ZA LP", kde je popsané, co i vy můžete pro Peltiera a Indiány udělat, "PETICE ZA LP" s českým překladem petice na internetu, "KRUH PRO LP" o akci v Brně, "POCHOD ZA LP" o pražské akci, "REPORTÁŽ TV3" je transkript reportáže o pochodu vysílané TV3, "FOTKY POCHOD" jsou snad jasné :o)) a "ODMÍTNUTÁ MILOST" popisuje jak se vyvíjela situace s milostí před koncem Clintonova mandátu. Dalším dvoupatrovým knoflíkem je "BLACKFIRE V ČR*", který pojednává nejen o navažské punk-rockové skupině BLACKFIRE, ale i o situaci amerických Indiánů všeobecně a obsahuje nový program evopského turné (včetně ČR) skupiny v roce 2002. Najdete zde rovněž možnost stažení 25 minutového videa z lońských vystoupení Blackfire a The Jones Bennally's Family v Brně (218 MB). Pod touto stránkou najdete knoflíky "TOUR 2001" s programem evropského (i ČR a Slovensko) turné Blackfire v roce 2001, "KONCERT 2000" s článkem Mirka Vodrážky o jejich prvním koncertu v Praze, "FOTKY 2000" a "FOTKY 2001". Knoflík "BIG MOUNTAIN" popisuje pozadí sporu mezi kmeny Navaho a Hopi, též známého jako kauza "Black Mesa" a "STREET PARTY 2001" je odkaz k mému článku v Britských listech o vystoupení Blackfire ve squatu Milada a na Střeleckém ostrově v Praze. "FBI/COINTELPRO*" má pod sebou stránky s označením "FBI 2-7", což je velice zajímavá a závažná studie o zde zmíněných nelegálních praktikách FBI, jež je v dnešní době stále velice aktuální, neboť přirozenou vlastností všech podobných institucí je se k nim uchylovat, nezávisle na zemi, kde působí. Na stejné téma je můj článek v Britských listech "FBI a právní stát", který najdete pod knoflíkem "PRÁVO A FBI". "PAUL WOLF" jsou stránky známého odborníka na FBI, amerického publicisty tohoto jména.  Přibyly i dvě stránky s články o Leonardu Peltierovi, které v dubnu 2002 vyšly v časopisu Týden - "Mlčenlivý národ" a "Žalujeme agenty FBI". Chtěla bych vás také upozornit na stránky HEYOKY v češtině, na kterých najdete zajímavé informace o hnutí AIM a o kmeni Lakotů.

NAHORU

 

KDO JE LEONARD PELTIER

zvaný "Gwarsíla"?

[hr]

Leonard Peltier, americký politický vězeň po otci z kmene Anishinabe (neboli Chipewa neboli Odjibwe) a po matce Lakota, strávil posledních 26 let svého života ve vězení i přesto, že americká vláda při mnoha příležitostech připustila, že neví, kdo je odpovědný za zločin, za nějž byl odsouzen. V jeho případě docházelo k porušování jak lidských práv, tak i americké ústavy a stal se ve světě velmi známým. Mnoho lidí a organizací již podpořili jeho kauzu, mezi nimi byli i Matka Tereza, Desmond Tutu, tibetský dalajláma, Amnesty International, Evropský parlament, italský parlament, belgický parlament, 50 členů amerického Kongresu, Robert Redford, Národní kongres amerických Indiánů a Jesse Jackson.

Leonard Peltier se narodil v Grand Forks v Severní Dakotě 12. září 1944. Pochází z velké rodiny 13ti bratrů a sester. Po několikaletém pobytu ve státní internátní škole pro Indiány se jako dospívající vrátil ke svému otci do rezervace Turtle Mountains v Severní Dakotě. To byla jedna ze tří rezervací, které si vláda vybrala pro vyzkoušení své nové politiky namířené proti Indiánům, jež měla za účel vypudit indiánské rodiny z rezervací do měst. Následovaly protesty a demonstrace, při nichž Leonard Peltier získal své první zkušenosti s indiánským hnutím odporu proti snahám americké vlády o násilnou asimilaci původních obyvatel.

V roce 1965 se Leonard Peltier přestěhoval do Seattlu ve státě Washington, kde působil jako spolumajitel automobilové opravny karosérií, zaměstnávající Indiány a sloužící především Indiánům. Ve stejné době se rovněž angažoval při založení domova "na půli cesty" pro bývalé vězně indiánského původu v Seattlu.

Koncem šedesátých let a začátkem sedmdesátých let žil ve státech Washington a Wisconsin, kde pracoval jako svářeč, tesař a poradce v otázkách týkajících se indiánské komunity (nezaměstnanost, alkoholismus, bytové otázky). Během této práce se zapojil do Hnutí amerických Indiánů (AIM). O AIM si v češtině můžete přečíst na stránkách HEYOKY.

Jeho činnost v AIM vyústila v účast na akci "Trail of Broken Treaties" (Stezka porušených smluv) s níž se v roce 1972 dostal do Washingtonu, D.C., kde došlo k nenásilnému obsazení budovy Úřadu pro indiánské záležitosti (BIA). Práce pro AIM jej v roce 1975 přivedla do rezervace Pine Ridge. Rezervací tehdy otřásal konflikt mezi kmenovými vůdci otevřenými ke spolupráci s vládou a tradicionalisty, kteří si chtěli udržet svoji zemi, jazyk, kulturu a duchovní život. Oficiální představitelé kmene a jejich najatá milice známá pod zkratkou GOON vyvolali vlnu násilí proti těm, kteří se odvážili postavit proti jejich kolaborantské politice. Během tří let bylo na území Pine Ridge zavražděno 60 členů hnutí tradicionalistů a více než 300 jich bylo těžce zbito a často i doživotně zmrzačeno. V té době byla na území rezervace taková hustota výskytu agentů FBI, jako nikde jinde v USA. Přesto žádná z těchto vražd a útoků nebyla vyšetřena. Později jeden v vůdců milice GOON vypověděl, že FBI ve skutečnosti předstírala, že nic nevidí a navíc dodávala zbraně těm, kteří byli za tyto zločiny odpovědní.

Lidé v Pine Ridge se rozhodli povolat na pomoc AIM, a tak Leonard Peltier spolu s dalšími členy hnutí přišli do rezervace. V tomto ovzduší strachu se 26. června 1975 odehrála osudná přestřelka mezi dvěma agenty FBI v neoznačených vozech a místními lidmi, podpořenými členy AIM. Oba agenti a jeden mladý místní Indián, Joe Killsright Stuntz, byli zastřeleni. Ze smrti agentů byli obviněni čtyři Indiáni, včetně Leonarda Peltiera. Proti jednomu bylo obvinění staženo ještě před obžalobou, další dva byli shledáni nevinnými z důvodu legální sebeobrany. Leonard Peltier, který se skrýval v Kanadě, byl z Kanady protiprávně vydán zpět do USA a později byl souzen v jiném okrese a jiným soudcem. Z Kanady byl vydán na základě místopřísežných prohlášení duševně postižené indiánské ženy Myrtle Poor Bear (viz článek "MILOST NA DOSAH?"), která později při soudním procesu prohlásila, že ve skutečnosti obžalovaného nikdy předtím neviděla, a že prohlášení, ve kterém stálo, že na vlastní oči viděla Peltiera střílet po agentech, podepsala pod tlakem výhrůžek FBI a tak ji obžaloba nechala prohlásit za nesvéprávnou a soudce její svědectví vůbec nepřipustil před porotu). Peltier byl u FBI již dávno před těmito událostmi znám jako jeden z vůdců hnutí AIM a byl na něj zaměřen i program COINTELPRO, který "zneškodňoval" vůdce protestních hnutí prostřednictvím pomluv, násilí a zatýkání.

Peltier po přestřelce uprchl do Kanady, protože se bál, že se mu nedostane spravedlivého soudu, což se nakonec ukázalo jako oprávněná obava. Během jednoho z nejkontroverznějších soudních procesů tohoto století byl shledán vinným z vraždy (později byla při jednom z odvolacích procesů obžaloba změněna na nabádání a napomáhání k vraždě) a odsouzen ke dvěma po sobě jdoucím trestům doživotního vězení - po sobě jdoucích proto, aby mu nemohl být zkrácen trest. Později během odvolacího řízení, obžaloba po předložení důkazů do té doby utajovaných FBI připustila, že ve skutečnosti nemůže dokázat, kdo opravdu ty dva agenty zabil nebo do jaké míry a jak byl Leonard Peltier za jejich smrt odpovědný. Ten však i přesto stále zůstává ve vězení. Stal se symbolem nespravedlnosti, jejíž obětí jsou původní obyvatelé Ameriky.

Leonard Peltier pak ve vězení pokračoval v boji za lidská práva Indiánů a získal několik mezinárodních ocenění. Nedávno byl na summitu ochránců lidských práv v Paříži, který se konal na paměť 50. výročí Všeobecné deklarace lidských práv prohlášen oficiálním ochráncem lidských práv. Rovněž se prosadil svými obrazy s indiánskými tématy jako talentovaný umělec. Můžete si přečíst překlad jeho dopisu svým příznivcům z doby před rozhodováním o milosti prezidentem Clintonem a jeho prohlášení poté, co Clinton mu milost odmítl udělit.

NAHORU

Proč o tom dnes ještě mluvit?

O Peltierův případ se zajímám již po mnoho let a je mi velmi smutno z toho, že je stále ještě ve vězení. Léta plynou a nikdo už mu nenahradí léta strávená v cele a podlomené zdraví (ve vězení téměř oslepl a byl ponechán bez náležité lékařské péče). Domnívám se, že FBI posloužil jako obětní beránek za smrt jeho dvou agentů, že pro FBI představuje určitý symbol, a že proto FBI pokaždé, když se má opět jednat o jeho propuštění zorganizuje velkou akci v médiích (včetně internetu, kde existují FBI sponzorované stránky, plné nestoudných lží a demagogie), aby ho zdiskreditoval. Avšak i přesto, že FBI disponuje daleko většími a mocnějšími prostředky, než příznivci Peltiera (Lakotové jsou jedním z nejchudších kmenů v USA), veřejné mínění jak ve světě, tak v samotných USA se stále více přiklání k jeho propuštění. FBI v minulosti sáhla i k velmi drastickému opatření, jinak v USA nevídanému, když v roce 1983 dala soudně zakázat knihu známého amerického spisovatele Petera Mathiessena, "In the Spirit of Crazy Horse", podrobně popisující události sedmdesátých let na území Pine Ridge, jež by se klidně daly označit za nevyhlášenou válku USA proti svým vlastním obyvatelům, a v jejímž rámci se odehrála i ta osudná přestřelka, která vedla k odsouzení Leonarda Peltiera. Autor se po téměř deset let soudil o zrušení zákazu a nakonec spor vyhrál. Pokud vím, kniha v českém překladu nikdy nevyšla, ale pokud se některé nakladatelství k tomuto počinu odhodlá (má asi 800 stran), velice ráda bych se překladu ujala. Jedním z pozitivních aspektů globalizace je to, že lidé již dnes nemohou být drženi v informační izolaci jako tomu bylo v případě mé generace za bolševika. Myšlenky a informace se mohou svobodně šířit díky internetu. To také znamená, že svět se stal velmi malým - jakousi vesnicí, ve které se nás blízce dotýká každá nespravedlnost, ať k ní dojde hned vedle nás nebo na druhém konci světa.

O tom, jak jsem se odhodlala k organizování akcí za Leonarda Peltiera a nakonec založila Support Group LPSG ČR na jeho podporu si můžete přečíst na sub-webu "KOUKAT-ČLÁNKY*" pod knoflíky "CZ HACKERS I-II" - jsou to články uveřejněné ve webovém magazínu www.koukat.cz a vyprávějí o mých potížích s agenty FBI, kterým se moje iniciativa ani trochu nelíbila :o)) BTW - můj úhlavní nepřítel v této organizaci, Ed Woods, je jedním z agentů FBI, žalovaných v dubnu 2002 Peltierem!

Pro svůj zájem o Peltierův případ mám ještě jeden dobrý důvod: Věřím, že každý případ, kdy se obětí nespravedlnosti ze strany establishmentu stane americký Indián, se týká i  každého bělocha, protože to byli naši předchůdci, protože to byla naše západní civilizace, která zničila civilizaci místní a téměř vyhubila původní obyvatelstvo. Nyní na konci 20. století jsme si tento fakt již konečně dokázali připustit a měli bychom být dostatečně moudří, abychom připustili i to, že náš způsob života se rozhodně nedá považovat za morálně lepší než byl způsob života amerických Indiánů, protože naše civilizace se dnes díky svému důrazu na materiální hodnoty a naprostému opominutí duchovního rozvoje člověka dostala do slepé uličky (viz má úvaha na stránce "Bushkaismus").

 

[hr]

 

V současné době je na webu petice adresovaná americkému prezidentovi Georgi W. Bushovi, žádající propuštění Leonarda Peltiera. K dnešnímu dni ji podepsalo přes 7 000 lidí z celého světa. Stejná petice s více než 26 000 podpisy byla předána po Novém roce Billu Clintonovi spolu s žádostí o milost. Pro ty, kteří neumějí dostatečně anglicky, aby si ji mohli přečíst jsem připravila její český překlad. Prosím všechny lidi, kterým záleží na dodržování lidských práv, ať v naší zemi nebo kdekoliv jinde, aby si ji přečetli a podepsali. Clinton odmítl milost udělit, ale boj o Peltierovo osvobození tím neskončil! O vývoji událostí v Peltierově případu až do odmítnutí milosti si můžete přečíst v českém překladu článku Petera Worthingtona "MILOST NA DOSAH?" a v mém článku "Virtuální Indiáni a justiční realita v USA", který vyšel ve SVĚTĚ NAMODRO.

Založila jsem v Praze Leonard Peltier Support Group Česká republika (LPSG ČR). První z našich akcí byl "Kruh pro Leonarda Peltiera" v Praze a Brně. Další akcí v pořadí byl pražský Pochod za Leonarda Peltiera 10. prosince 2000. Chcete-li se zúčastnit práce LPSG - neváhejte a pošlete mi mail

NAHORU

 

ODKAZY V ANGLIČTINĚ

www.freepeltier.org
www.dickshovel.com/AIMIntro.html
ishgooda.nativeweb.org
http://mytwobeadsworth.com/
http://users.skynet.be/kola/index.htm
http://clemency_for_peltier.tripod.com/
http://members.tripod.com/~RFester/tribute.html
http://www.thepeoplespaths.net/lpeltier.html
http://www.wisdomkeepers.com/harvey.html
http://www.eaglethunder.com/free.htm
http://quicksitebuilder.cnet.com/reglisseworld/specialleonardpeltier

 

INDIÁNSKÉ ONLINE NEWS

[Native News Online]

 NAHORU

[hr]

WOUNDED KNEE - RANĚNÉ KOLENO

Napsal Scott Barta, význačný člen AIM a syn jeho zakladatelů i českého původu

Stránka o Scottovi a jeho rodině

Článek VI. Ústavy Spojených států amerických říká: "Smlouvy uzavřené s indiánskými národy budou nejvyšším zákonem země, kterým se budou řídit soudci v jednotlivých státech". V článku 3 smlouvy uzavřené ve Fort Laramie v roce 1851 stojí, že "USA se zavazují ochraňovat sedm indiánských národů, které ji podepsaly proti jakýmkoliv škodám způsobeným Spojenými státy".

Během studené zimní noci z 15. prosince 1890 vládní agenti zavraždili Tatanka Iyotake "Sedícího Býka" přímo v jeho domově. Byl to důsledek nepokrytého pokusu vlády o obsazení a "osídlení" západní části státu zvaného Jižní Dakota. Příbuzní Sedícího Býka (většinou ženy, děti a starci) se v obavách z toho, že by mohli přijít jako další na řadu, hned po vraždě sebrali a se svým skromným majetkem utekli na jih - jejich cílem byla 200 mílí vzdálená indiánská rezervace Pine Ridge pod vládou Američany podporovaného náčelníka Rudého Mraka, kde doufali nalézt bezpečí.

Když se 28. prosince 1890 uprchlíci přiblížili k rezervaci, byli dostiženi a zatčeni jednotkou armádní kavalérie, znovuzrozené jednotky, která byla v předchozích bojích s Indiány poražena a rozprášena. Vojáci na Lakoty v počtu 453 duší plivali, bili je a svlékali je donaha při tělesných prohlídkách - ženám dokonce zabavili i šídla na šití. Hnali je před sebou několik mílí až do malého údolí obklopeného kopci, zvaného Wounded Knee (Raněné Koleno).

Následujícího dne - 29. prosince 1890 - došlo k jednomu z nejhorších teroristických činů ve světové historii. Americké jednotky Indiánům poručily opustit stany a v mrazivém větru je shromáždili uprostřed tábora. Na dohodnuté znamení začal strašlivý masakr - vojáci spustili střelbu z pušek a kulometů rozestavěných během noci na svazích kopců nad táborem. Nevinné oběti padaly pod jejich střelami a na ty, kterým se podařilo kulkám uniknout, uspořádali hon a povraždili je. Svědectví hovoří o novorozencích nabodnutých na bajonety a těhotných ženách s probodnutým břichem. Ostatky 453 obětí pak vojáci hodili do hromadného hrobu.

Po celá léta byl tento masakr vydáván za "bitvu", aby se odpovědnost za něj svalila na oběti. Americký Kongres za akci ve Wounded Knee vojákům udělil osmnáct "čestných medailí". Americká vláda se za toto zvěrstvo nikdy neomluvila - natož aby zrušila zločinná vyznamenání.

Pokračující okupace těchto území a protiprávní přisvojení lakotského zlata, minerálních zdrojů, dřeva a zisků z turistiky v hodnotě triliónů dolarů je každodenním porušováním článku VI. americké ústavy a smlouvy z Fort Laramie z roku 1851.

Indiánské národy neznají výraz pro "lituji". Je třeba přiznat křivdy, nikoliv je opakovat, a odčinit je. V tomto případě se Lakotům musí přiznat právo na to, aby se zase mohli stát svébytným národem, svobodně cestovat ve své vlastní zemi a žít podle svých vlastních představ na posvátné Matce Zemi.

SCOTT BARTA©2002

NAHORU

 

[hr]

 

CO I VY MŮŽETE PRO PELTIERA A INDIÁNY UDĚLAT?

PODEPIŠTE ONLINE PETICE ZA INDIÁNY

Online petice požadující začlenění Peltierova případu do vyšetřování činnosti FBI americkou legislativou 

Online petice za udělenímilosti Leonardu Peltierovi, adresovaná prezidentu G.W. Bushovi

PODPOŘTE NAVAHY A PODEPIŠTE PETICI PROTI JEJICH NÁSILNÉMU VYSÍDLOVÁNÍ Z ÚZEMÍ, NA NĚMŽ CHCE PEABODY COAL CO. POVRCHOVĚ TĚŽIT ČERNÉ UHLÍ!

 

Podpořte Navahy A PELTIERA dopisy US ÚŘADŮM

 

Pošlete dopis US senátorům, požadující začlenění Peltierova případu do vyšetřování činnosti FBI

Zkopírujte a podepište petici za Robertu Blackgoatovou a její požadavek míru a porozumnění pro národy Navajo, Hopi a Matku zemi

Pošlete dopis kongresmanovi Burtonovi za začlenění Peltierova případu do vyšetřování Výboru pro vládní reformu

Pošlete dopis Komisi pro podmínečné propuštění, která bude 1. července jednat o Peltierově případu

 

[hr]

PŘEDCHOZÍ                         NAHORU                                    DALŠÍ

[hr]

Přestřelka na usedlosti Jumping Bull´s

Došlo k ní 26. června 1975 na území indiánské rezervace Pine Ridge, když si dva agenti FBI, kteří údajně hledali mladého Indiána obviněného z krádeže páru kovbojských bot, všimli červené dodávky obsazené Indiány. Nějakou dobu dodávku sledovali, až zastavila poblíž usedlosti Jumping Bull´s vlastněné Indiány a používané jako úkryt aktivisty AIM. Muži z dodávky vystoupili a pak zazněly výstřely. Nikdo neví, kdo střílel první. Během chvíle se rozpoutala přestřelka mezi cca 30 indiánskými muži, ženami a dětmi a 150 agenty FBI, policie BIA, federálními šerify a příslušníky místní milice (GOON), kteří agentům až podezřele rychle přispěchali na pomoc. Výsledkem byla smrt obou agentů FBI a jednoho místního mladého Indiána.

Po přestřelce došlo k razii, kdy stovky policistů a agentů pročesávaly území rezervace, aby našli účastníky přestřelky. Celé indiánské rodiny, často včetně žen i dětí byly brutálně zbity a jejich domovy vypleněny. Smrt mladého Indiána nebyla vůbec vyšetřována.

ZPĚT NAHORU                                               ZPĚT K PRESS RELEASE

[hr]

In the Spirit of Crazy Horse

replica watches replica watches relojes especiales relojes especiales replicas de relojes replicas relojes jordan retro 3 infrared 23 louis vuitton online shop replica watches swiss replica watches nike free tr fit 3 jordan retro 3 infrared 23 nike air force 1 replique montre

replique montre replique montre nike pas cher replica watches replique montre replique montre air jordan pas cher replica watches mbt outlet replica watches mbt outlet mbt outlet gucci handbags miu miu bags relojes especiales bred 11s bred 11s louis vuitton outlet nike air jordan pas cher replique montre louboutin femme pas cher louboutin homme pas cher escarpin louboutin pas cher
Instead,the Broncos all have to pitch in and do their part.We lost one of the best passrushers in the league,theres no way around that, Irving said.So,its up to the coaches to come up with schemes to get a pass rush to get to the quarterbacks,and its up to the players to execute what they come up with.Thats a collective effort.For Irving,a thirdyear pro out of North Carolina State,thatscustom apparel manufacturers playing strongside linebacker in the base defense,taking on tight ends and getting his snaps mainly on run downs,then giving way to defensive ends Robert Ayers and Jeremy Mincey on passing downs.After Miller got hurt,Irving responded with a careerbest five tackles,and last week at Oakland he had two tackles for loss and also recorded his first career sack.We say it all along,its `next wholesale apparel manufacturersman up, coach John Fox said.Any time Von has been out,for those first six games and the last couple,I think hes stepped in and done a really good job.I think hes done it earlier in his career,so hes stepped up every time weve called on him.Its a good thing and its a tribute to how hard the guy works and prepares.Irving had a careerbest 34 tackles this season,including eight for a loss,acustom made clothesnd he tied for second on the team with seven specialteams stops.Nate is a good player, cornerback Chris Harris Jr.said.We just have so many other linebackers....We need him to continue to make some plays and not try to do what Von does but just have some production,and thats what hes doing. The Indianapolis Colts are moving on to the divisional round after a 28point second half comebackmoncler for women on sale over the Kansas City Chiefs.Heres what you need to know.The Colts were down 3810 at one point early in the third quarter after Andrew Lucks third interception of the day.However,Indy rallied thanks to T.Y.Hiltons 13 catches and 224 yards with two touchdowns.Luck finished the day with 443 yards and four touchdowns.The Colts remarkable win was the second largest comeback in playoff histomoncler coats wholesalery.