PODÍVEJTE SE NA FOKUS ČT24 O KONOPÍ A MÉ KONOPNÉ MASTI

 

Ubique-kočka

[gbflag]

 

UBIQUE je devítiletá, šedohnědě mourovatá kočička. Je to velice něžné a přátelské stvoření, které obzvláště miluje mouchy (k chytání), psy (k zlobení) a indiánské medicínmany (ke hraní). Její ladné a hbité pohyby dělají čest jejímu jménu (které znamená všudypřítomná). Oblíbeným místem pro její hry je vana. Vůbec jí nevadí, když je mokrá. Zvláštní schopností Ubique je, že mne budí, když si zapomenu nařídit budíka.

[ubique and dogs]

Ubique jednou spadla z okna (z druhého patra) a pěkně se potloukla. Lakovali nám totiž okenní rámy a jedno vnější okno vyndali a odnesli ke sklenáři. Ubique jako obvykle chytala mouchy mezi okny, ale nevšimla si, že tam jedno okno chybí a vypadla ven. Plakala jako malé dítě a celý týden se nemohla pořádně hýbat. Její zranění však byla spíše bolestivá než vážná, takže dnes je již naprosto v pořádku a hraje si jako dřív.

Jednou dostala novou hračku, bílou myšku s růžovými oušky a přímo se do ní zamilovala. Nosila ji všude s sebou v tlamě a dokonce s ní i spala. Za horkých letních dnů ji dokonce několikrát denně koupala ve své misce s vodou. Když byla myška důkladně nasáklá, přinesla mi ji a musela jsem jí ji házet. Ubique ji pak aportovala, úplně jako pes! Čekám jen na okamžik, kdy začne štěkat...

No, a taky má ráda rostliny konopí - cannabis indica. O jejím vztahu k této krásné bylině si můžete přečíst na Ubiquově další webové stránce "KOČKA-HULIČ". Také vynalezla nový způsob kočičího pohybu vpřed, jakoby vystřižený ze sci-fi. Podobně jako kosmické lodi, které přiblížením k tělesu o velké hmotnosti získávají na akceleraci - chodbou rozběhnutá Ubique vyskočí do výše pasu, převrátí se ve vzduchu na bok, odrazí se od stěny nohama a vymrští se téměř kosmickou rychlostí dále... Podezírám Ubique, že k této metodě "vesmírného praku" našla inspiraci v některé z mých oblíbených sci-fi knih v knihovně, kterou si zřejmě v dobách mé nepřítomnosti potajmu pročítá.

V červnu 2001 jsem měla ve svém pražském bytě na návštěvě indiánskou kapelu BLACKFIRE. Otec muzikantů - navažský medicínman Jones - se stal oblíbeným lidským miláčkem Ubique. Jones si s ní hrál téměř celou dobu, kterou trávil u mne doma, a to i přes tvrzení své rodiny, že jejich kočky okamžitě opouštějí místnost, když tam Jones vstoupí, a že ho srdečně nenávidí. Ubique Jonese miluje a Jones miluje Ubique, a vřele ji pozdravoval v e-mailech z ciziny, kde skupina pokračovala na turné.

 

[photogallery banner]

 

 

NOVÉ STRÁNKY

 

Co Bushka [heart]

Český legalizační web - aktuální informace o marihuaně u nás i ve světě

 

Vyčerpávající informace o konopí ze všech možných hledisek

 

clanky o konopi

 

obleceni s konopi

 

Pohled na marihuanu z duchovního hlediska

 

český underground

 

Informace pro pěstitele, výrobce a uživatele legálního technického konopí

 

Vše o čem se v českých médiích moc nemluví

 

Světově proslulý pražský klub - připojte se k protestům proti záměru zastupitelstva Prahy 1 jej nechat zavřít!

 

Hipík Vitex:o))

 

mahakali meditace cannaderm kosmetika Bílý černoch a rastaman!:o)) hemp museum

Nejsou však nijak primitivní!:o))

 

         

 

NAŠE IKONKY PRO VAŠE STRÁNKY

[bushka icon]

[bushka and ubique icon]

[ganjaweb icon]

 

HLEDÁNÍ

Google
WWW http://www.bushka.cz/

 

NAHORU

MUZIKA

 

BUSHKA & UBIQUE VÁM DĚKUJÍ ZA NÁVŠTĚVU!