GANJAWEB TETY BUSHKY

bushka na mmm 2005

Vítám vás na sub-webu, který je určen širokému okruhu čtenářů - nejen huličům, ale i ostatním, kteří by se chtěli dozvědět více o marihuaně, konopí, trávě či ganje atd. Stránka "NOVÝ § 188a" obsahuje informace o novele trestního zákona týkající se šíření toxikománie, zmíněné ve zpravodajství ČT1 z neděle 24. března 2002, díky níž by mohlo být trestné až pěti lety vězení i vysílání písniček o trávě.

Na stránce "Články o konopí" najdete mé články na toto téma publikované na internetu a rovněž několik článků mých přátel, stránka "Dekriminalizace" je věnovaná pokusu o dekriminalizaci marihuany v ČR z roku 2001, výsledky výzkumu veřejné mínění o marihuaně z roku 1999 od IVVM najdete na stránce "IVVM 1999 " a dále je tu "Konopná mast" s receptem na již proslulou léčivou mastičku, "Ganja recepty " určené nemocným, kteří marihuanu nemohou kouřit a nezbývá jim než ji požívat orálně, a nakonec i stránka "Kočka-hulič" mé kočičí sestřičky Ubique.

Vznikly nové stránky o projektu, který je odpovědí na mé trestní stíhání za pěstování a držení konopí (v roce 2007). Toto netechnické, zakázané konopí (marihuanu) si pěstuji pro léčebné použití na své chronické nemoce a pro výrobu konopné masti, kterou částečně spotřebuji pro sebe a částečně zdarma rozdávám lidem ve svém okolí. Mast má obsah pouhých 0,2% THC a podle odborníků není zneužitelná pro toxikomanské účely. Je velmi účinná pro léčbu některých kožních afekcí (ekzémy, lupénka) a pro tlumení bolesti a zánětlivých procesů v kloubech, svalech a cévách.

V rámci občanské iniciativy "Konopí je lék" připravujeme výzkumný projekt samoléčby, který bude zkoumat vztah mezi složením cannabinoidů v konopí a jeho účinností na různé nemoce a zdravotní problémy. Výzkum proběhne mezi pacienty používajícími konopí k léčbě pod lékařským dozorem i k samoléčbě převážně chronických nemocí.

Má skvělá advokátka Klára Veselá Samková o mně říká, že kolem sebe intenzívně šířím vědomosti o konopí, což musí sama dobře vědět, protože její vysoká inteligence ji přímo přeurčuje jako mou oblíbenou oběť. Ve svém blogu "Drogy legální?" o tom píše toto:

…. Dostati se do spárů Bushky znamená utrpět vzdělání. Prostě v drogách jste vzděláni ať chcete či nechcete, na konopí se stanete expertem, neboť vedle Bushky nelze jinak. Jste zásoben literaturou z celého světa v nejrůznějších jazycích a pokud je neovládáte, jsou vám s mírným despektem v hlase Bushkou přeloženy …… Mám silné podezření, že články týkající se drogové problematiky je schopna překládat z jakéhokoliv jazyka, arabštiny a paštu nevyjímaje…. Ta úleva, když občas něco přeloží i z angličtiny, takže mozeček není nutno namáhat alespoň po stránce lingvistické, leč pouze obsahové!! ….

 

Osvědčení o práci Bushky Bryndové na Evropské komisi

Chcete-li se dozvědět ještě více o historii, původu a účincích konopí a drog všeobecně, navštivte následující stránky:

Old index